Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kik Hívhatnak Magántelefon...

Kik Hívhatnak Magántelefon számon? Letilthatom e a hívásukat vagy jobb ha felveszem Őket?

Figyelt kérdés
2014. dec. 18. 20:12
 1/1 2xSü ***** válasza:

> Kik Hívhatnak Magántelefon számon?


Bárki, aki úgy állította be a telefonját, hogy ne jelenítse meg a fogadott oldalon a hívószámát. Ezt mindenki be tudja állítani magának.


> Letilthatom e a hívásukat


Lehet ilyet kérni a szolgáltatónál, azt hiszem szoftveresen is van mód ezen hívások automatikus elutasítására, illetve magad is ignorálhatod (nem veszed fel).


> jobb ha felveszem Őket?


Engem hív pár olyan ember, akinél ki van kapcsolva a hívószám kijelzés. Pl. a főnököm, meg egy ismerősöm. Így nálam ez nem opció. Persze sokfelől kapok hívásokat. Pl. direkt marketing is. Bár ott is változó, hogy látszik-e vagy nem a hívószám. De ez különösebben nem zavar. Én szándékoltan fel is veszem. Szépen végighallgatom a hívót, majd határozott, de udvarias módon elutasítok mindenféle reklámajánlatot. Már csak elvből is. Hogy akkor miért veszem fel mégis? Mert a hívó félnek pénzbe kerül a hívás. Minél tovább beszél, annál többe kerül neki. A telefonszámla miatt is, a marketinges munkaideje miatt is. Minél több ilyen elvesztegetett hívásidő, annál nagyobb a veszteség. Így talán rájönnek idővel, hogy nem éri meg.


Persze van, hogy az ember siet. Bár sietni lehet sokszor telefonálás közben is. Másrészt ez a legtöbbször illúzió, tulajdonképpen simán van 1-2 perced, és legalább kicsi kényszerszünetet tarthatsz, ami lehet, hogy még fokozza is a hatékonyságodat, mondjuk ha dolgozol.


Nekem pénzbe nem kerül, ha engem hívnak. Ha valakinek ez megéri, hát dobja ki a pénzt az ablakon.

2014. dec. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!