Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bet365, kétszer utalták a...

Bet365, kétszer utalták a pénzt, most szólnom kéne?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem újra játszani a Bet 365-nél, össze is gyűt egy kis pénz.Tegnap indítottam egy kifizetést, ma délután jött az sms hogy meg is érkezett a számlámra a lóvé, de most kezdődik a probléma, körübelül 2 órára jött megint egy ugyan ilyen sms.Meg is lepődtem, utána néztem és tényleg kétszer utalták a pénzt! Most szólnom kéne valakinek? Vagy esetleg ebből származhat valamiféle károm?

2014. dec. 18. 22:02
 1/9 anonim válasza:
47%
Majd ha kell nekik írnak... Ők sem írnának ha egyszer sem küldték volna, neked se kell jelezni. Ha ők nem küldték volna akkor neked kellene utána járni, majd ők utána járnak ha annyira kell nekik, és te meg akkor vissza utalod a másikat és kész. De hidd el nem fogják észre venni.
2014. dec. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, származhat. Lásd pl. azt a pasit, akinek extrém magas fizetést utaltak véletlenül. Az nem a te pénzed, feltétlenül tisztázni kell a dolgot.
2014. dec. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nem írtak semmit, de azért várok még egy pár napot.Esetleg valakivel nem történt már ilyen?
2014. dec. 18. 22:39
 4/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan milyen károm származhat belőle?
2014. dec. 18. 22:44
 5/9 anonim ***** válasza:

Visszakövetelik peres úton. Volt egy eset az idén. Egy fickó kapott állást, s az első fizetésénél a nettó 50 ezer lett volna, de véletlenül 4 milliót utaltak. Asszonykával két nap alatt elköltötték. Persze a cég beperelte. Nagyon elnézőek voltak, mert nem rúgták ki, de vissza kell fizetnie a teljes összeget, amit a fizetéséből vonnak. Nem lennék meglepve, ha majd az utolsó törlesztésénél küldenék el.

Az összeg nagyságától függően akár börtönbünti is lehetne, hiszen a jóhiszeműséget ki lehet zárni.

2014. dec. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Írok nekik egy emailt, meglátjuk mi lesz.
2014. dec. 19. 11:58
 7/9 A kérdező kommentje:
Írtam nekik, aztmondták a pénzügyi osztályuk felveszi a bankkal a kapcsolatot.Szerintetek ők ezt elintézik vagy nekem kell még csinálnom valamit?
2014. dec. 19. 12:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Részedről megtetted azt, ami elvárható. Végül is ők hibáztak.
2014. dec. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Valaki tudja mi lett a végkifejlete a storynak?
2023. márc. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!