Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék filmsztár...

Hogyan lehetnék filmsztár Hollywoodban?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy kimegyek Angliába színészetet tanulni, amikor végeztem, elmegyek válogatásokra és megpróbálok minél több szerepet kapni. Amikor már elég sokat szerepeltem, írok amerikai ügynökségeknek, hogy vegyenek fel.

Szerintetek meg lehet csinálni? Ha nem, van valami jó ötletetek? :)



2014. dec. 19. 16:46
 1/5 anonim válasza:
Szerintem igen! Sok sikert! :)
2014. dec. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez egy megvalosithatatlan otlet! Mar az akcentusod miatt el fognak kuldeni! Inkabb legyen itthon nagy szinesz! Az sem kis feladat!
2014. dec. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
*legyel
2014. dec. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2014-12-30 18:30, Banderast és Schwarzeneggert se küldték el. :)
2015. jan. 6. 18:04
 5/5 anonim válasza:
Antonio Banderast az 1980-as években kezdték felkapni Spanyolországban , majd egy New Yorkban forgatott spanyol film után figyeltek fel rá az Usa-ban. Ő is először Spanyolországban lett nagy színész. Schwarzenegger hétszer nyerte el a Mr. Olympia, és hatszor a Mr. Universe címet és 1968-ban kivándorolt. Felfigyeltek rá. Nem is tudom , hogy van-e olyan film amiben nem erőszakos embert játszik. Szerintem kifejezetten szar filmjei vannak, és ezt bizonyítja a 8 Arany Málna jelölés is.
2015. jan. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!