Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel lepjem meg a barátomat...

Mivel lepjem meg a barátomat karácsonykor?

Figyelt kérdés
Mit vegyek a barátomnak karácsonyra? Már teljesen kifogytam az ötletből, hiába keresgélek a neten, nem találok semmi jót. Ha vkinek van vmi jó ötlete az írjon már!! Köszönöm :)

2014. dec. 19. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ha a barátod helyében lennék egy hatalmas szexet óhajtanék,de tényleg egy kis együttlét többet jelent mint valami hülyeség,ami előbb-utóbb úgyis a kukában landol. De ha mégis mindenáron valamit venni akarsz,akkor olyasmit vegyél,amire szüksége van,vagy örülne neki:)
2014. dec. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? hobbya? közös képes bögre/póló/kulcstartó? és ha szeretitek egymást, neki tök mindegy...az a lényeg, hogy szívből lepted meg...szóval elég neki szerintem egy mézeskalács amit te csinálsz vagy a kedvenc sütije és még az a bögre vagy akármi...persze ha nem 13 éves vagy, aki még nem tudja megbecsülni az élet apró örömét és folyton az ajándékokért várja a karácsonyt.
2014. dec. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát jó de most ezzel h lepjem meg?
2014. dec. 19. 18:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Látod ez a baj..ötlettelen vagy,a kreativitás hiánya! Pedig a 2. hozzászólás is jó,sőt talán jobb is mint az enyém.
2014. dec. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
17 évesek vagyunk:) ezeket már mindet kapott tőlem és ezért nincs ötletem
2014. dec. 19. 18:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerencsés fickó :) Akkor passz..ha szeret olvasni,akkor könyv esetleg,vagy menjetek el valahova,ruccanjatok ki. Ha sok pénzed van,akkor vmi számitástechnikai kütyü?
2014. dec. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ő is így gondolja :) és a számítástechnikai kütyün belül mit értesz?
2014. dec. 19. 18:36
 8/9 anonim válasza:
Szerintem örülne egy parfümnek, egy márkásabb pólónak(mégis csak karácsony lesz) és egy csokinak. Nem kell nagyon több szerintem..Kellemes ünnepeket nektek :)
2014. dec. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Vagy egyébként, ha nem szeretnél pólót venni neki, nem tudod a méretét pontosan, meg ilyesmi, akkor kesztyűt, sapkát, vagy sálat lehetne venni neki még, mert úgyis tél van.. :) (utolsó voltam)
2014. dec. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!