Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ajándékkal lepjem meg...

Milyen ajándékkal lepjem meg karácsonykor a barátomat?

Figyelt kérdés

Lövésem sincs, hogy mit vegyek.. :/

9 hónaposak leszünk, de az idő nem jelent semmit, mert alapból nehezebb vásárolni egy srácnak, mint egy lánynak. 21 éves, nagyon vicces és egyben mégis komoly személyiséggel rendelkezik. Focizik és szeret pókerezni, de nem ezekkel kapcsolatban gondolkoznék, mert ezek a fajta ajándékok léteznek már a környezetében, a boxer és a nyaklánc ötlet is offos. :D

Mindenféle teória érdekel! :)

Előre is köszönöm!


18/L


2011. nov. 22. 10:15
 1/7 komasa ***** válasza:
100%
Leírom, hogy én miket kaptam barátnőmtől, hátha abból eszedbe jut valami: (boxer) mp3 lejátszó, sál, karkötő, pulcsi, egy közös kép szépen keretezve, közös élmények képei egy albumban. Remélem van benne használható ötlet.
2011. nov. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ha egyedi ajándékot szeretnél, bármilyen idézettel vagy közös "kulcsszóval" akkor ide klikkelj :


[link]


Szerintem tuti ötlet és örülni fog neki, mert neki szól!

2011. nov. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi javaslatokat! :)
2011. nov. 22. 22:24
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké eddig. De valami kellene még mellé, nem? :)
2011. nov. 23. 00:00
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg bögrét karácsonyra? Inkább mikulásra.. :D
2011. nov. 23. 00:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Valami újság előfizetés esetleg? National Geographic, vagy valami ehhez hasonló? Vagy egy egyéni mez, komolyabb egyedi póker szett?
2011. nov. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy annyira komoly lenne, hogy olvasson, majd ha már együtt élünk... :D

Azokat meg inkább kilőném, mert nem tudom, hogy melyik futball csapatnak szurkol a legjobban, póker szettje meg már van.

2011. nov. 23. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!