Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen iskola az Eventus...

Krisztina2000 kérdése:

Milyen iskola az Eventus művészeti iskola? , mert oda szeretnék jelentkezni.

Figyelt kérdés
2014. dec. 19. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg művészeti iskola, ahová kreatív emberek jelentkeznek. Kreatív ember az akinek rengeteg ötlete van és ezt meg szeretné osztani a többi embertársával. Nem pusztán haszonzersési célból hanem, pusztán annak a gondolotnak az ötlete, hogy megoszt egy gondolatot - remélhetőleg sajátját - másokkal talán, jobbá teheti vele azok életét vagy egy-két boldog percet szerezhet nekik. Miért akarsz művészeti suliba járni ha fingod sincs mi az a művészet? Jó... biztos láttál egy pár híres festmény, szobrot, épületet, építményt vagy talán van is tehetséged ezekhez, de az nem jelenti azt, hogy tényleg van is. Értem én a kérdésed lényegét de te is értsd meg az én válaszomét... Ott az internet - a Google a barátod - rá lehet keresni, hogy milyen szakra lehet jelentkezni, mennyi a ponthatár ezekre etc...
2014. dec. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagyis bocsi... Rosszul írtam az elején. Attól, hogy művészeti iskola, még nem biztos, hogy kreatív emberek jelentkeznek oda. Remélem tudtam segíteni. :)
2014. dec. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia már utánanéztem a neten is és azt mondják nagyon rossz iskola ,de lehet , hogy ez nem így van .Én oda szeretnék grafikus szakra jelentkezni a rajzkészségem egész jó . a Válaszodat előre is köszönöm
2015. jan. 2. 13:03
 4/6 anonim válasza:
Én oda járok és nem annyira rossz suli bár az igaz nem a legjobb.
2015. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kollégium részére?AZ első évben miket kérnek?
2015. jan. 22. 17:36
 6/6 anonim válasza:
100%
Tapasztalat? Van, mégpedig az,hogy télen nincs fűtés az iskola épületében, most,hogy kint van vagy -10 fok a teremben éppen van 1-2-3 fok...és ott kell elképzelni napi 5-6 órát. A kollégium egyszerűen lenyűgöző: ott is alig van fűtés, a koszt néha ehetetlen és szörnyen kevés, nem használhatnak a gyerekek hajszárítót sem és ilyen időben el lehet képzelni milyen lehet vizes hajjal lefeküdni! a szobákat illetve a szekrényeket nem lehet zárni, a gyerekek minden holmija benne van...nem egyszer tűnt el cipő, szanda, melegítő és elég drága művészeti kellékek. A kollégium panzióként is működik de én ilyet az éltben nem hallottam még hogy a diákok ÁGYNEMŰJÉBEN alszanak idegenek, és úgy fogadnak vendéget hogy a gyerekek cucca a szekrényben van BEZÁRATLANUL! Számomra ez tűrhetetlen...és egy szót nem szólnék ha ingyenes lenne az iskola de nem is gázsit kell kipengetni! Szóval lehetne még mesélni de azt hiszem minden fontosabb dolgot leirtam... :)
2017. jan. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!