Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eventus (Eger) milyen? Vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eventus (Eger) milyen? Véleményeket kérnék!

Figyelt kérdés

2014. okt. 16. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Sz*r. Már elnézést.
2014. okt. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért ? kíváncsi vagyok a negatívumokra is.
2014. okt. 16. 18:59
 3/5 anonim válasza:
Sok óránk van napi 9...Van pár nagyképű gyerek is,nemértem mire fel egyébként.De sokan normálisak.
2014. okt. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mamám szerint "kőgazdag deviáns barmok" :DDD járnak oda
2014. nov. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
télen nincs fűtés az iskola épületében, most,hogy kint van vagy -10 fok a teremben éppen van 1-2-3 fok...és ott kell elképzelni napi 5-6 órát. A kollégium egyszerűen lenyűgöző: ott is alig van fűtés, a koszt néha ehetetlen és szörnyen kevés, nem használhatnak a gyerekek hajszárítót sem és ilyen időben el lehet képzelni milyen lehet vizes hajjal lefeküdni! a szobákat illetve a szekrényeket nem lehet zárni, a gyerekek minden holmija benne van...nem egyszer tűnt el cipő, szanda, melegítő és elég drága művészeti kellékek. A kollégium panzióként is működik de én ilyet az éltben nem hallottam még hogy a diákok ÁGYNEMŰJÉBEN alszanak idegenek, és úgy fogadnak vendéget hogy a gyerekek cucca a szekrényben van BEZÁRATLANUL! Számomra ez tűrhetetlen...és egy szót nem szólnék ha ingyenes lenne az iskola de nem is gázsit kell kipengetni! Szóval lehetne még mesélni de azt hiszem minden fontosabb dolgot leirtam... :)
2017. jan. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!