Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő, aki szereti...

Van itt olyan nő, aki szereti ezeket a zenekarokat:Wintersun, Ensiferum, Amon Amarth, Kalmah, és még a népzenét is szereti?

Figyelt kérdés
2014. dec. 21. 21:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. dec. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Bőven nem vagyok még nő, ezek közül pedig csak a Wintersunt ismerem, de azt nagyon szeretem. :D
2014. dec. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Én se vagyok még nő, de az Ensiferumot imádom, a Wintersun sok számát is, a népzenét.. attól függ. Ír, skót, norvég jöhet :D
2015. jan. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Faith in humanity restored. Ezek a kedvenc egyutteseim. Amugy most is Wintersun polot hordok:D
2015. jan. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as:Az Ensiferum szerintem is nagyon jó!Az ír és a skót népzenét is szeretem!Norvégról még nem hallottam.A Finnt ismerem egy kicsit.Egyébként a magyar is jó.A szélkiáltó Hymnus a borhoz lemeze ezt ékesen bizonyítja.Jók még a Musica Historica lemezei,a Sebestyén Márta lemezek,Bognár Szilvia,stb.
2015. jan. 9. 21:00
 6/25 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen a magyar jobb,mint az ír,vagy a skót,hiszen az ember a saját népzenéjében érzi magát a legotthonosabban.
2015. jan. 9. 21:04
 7/25 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es:Nekem meg van egy Ensiferum zászlóm:D
2015. jan. 9. 21:06
 8/25 A kérdező kommentje:
És egy wintersun poszterem.Megvan az első lemez borítójáról az a figyelő szempár a háttérben?Még a nagyméretű poszteren is a puszta véletlennek volt köszönhető,hogy észrevettem.:D
2015. jan. 9. 21:13
 9/25 anonim ***** válasza:

Haha nyertel. Egy Ensiferum zaszlo nekem is jol mutatna a falon. Sabatont nem szereted meg veletlenul?

(Kedves 4-es voltam)

2015. jan. 10. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
A Sabatont csak névről ismerem,de majd igyekszem belehallgatni.Ajánlod esetleg valamelyik számukat,esetleg lemezüket?
2015. jan. 10. 22:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!