Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetne eldönteni hogy...

Hogy lehetne eldönteni hogy mi szeretnék lenni az életben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ezalatt azt értem hogy nem tudom eldönteni mit tanuljak tovább, mit dolgozzak! Több dolog is érdekel és több mindent tanulok is egyszerre...


Nagyon érdekel a neurológia és a biológia. Gondoltam arra hogy agykutató leszek mert nagyon tetszik és könnyen meg is jegyzem ezeket. Ezzel lehetnék még valami profilozó ha furcsa pszichopata gyilkos, merénylő stb embereket akarnak a rendőrök megismerni, hogy mi bajuk lehet stb.


Nagyon érdekel a politika is, ezért mindig nézzek politikai csatornákat és olvasom rendszeresen a híreket. Ezeket is könnyen megtudom jegyezni, mert érdekesek és arra gondoltam hogy talán politikusnak kellene lennem. És ha eltudnák oda jutni hogy már én dirigálok akkor csak jót tennék, és nem úgy mint sok más mostani aki csak lop és csal meg hazudik (én ezeket nem tudnám megtenni).


Nagyon érdekel a katona és a kommandós élet, ha ilyet látok akár a TV-ben is felpörget és egyből abba a helyzetbe képzelem magam! Szeretném védeni az embereket és a helyes útra téríteni ha úgy adja a helyzet.


Érdekel a pszichológia is, sokan azt mondják hogy nagy az empátiám. Érdekelnek az emberek érzelmei (sok emberrel megtudom beszélni ha gondja van stb) és segíteni szeretnék!


Ezek amik nagyon érdekelnek engem, ezek kötnek le főként! Hogyan kellene eldönteni mi legyek? Őszintén szólva nem tudok dönteni...

Ti hogyan döntöttétek el?


Válaszokat előre is köszönöm! :)



2014. dec. 21. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó hogy ennyi minden érdekel.
2014. dec. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

igen a katonaság,komandó,SWAT ezek engem is érdekelnek jobbam mint gomdolnád!



de nézzük a jó oldalát ennek:elismerést kapsz,sok pénzt,háborús veterán lehetsz STB


de nézzük a rossz oldalát ennek:a halál,a troúma amikor lônek rád,stresz STB



gondolj bele amikor pl a normandiai partra szálás nál ott letél volna és mikor lenyilik az ajtaja a hajónak az elsô golyó téged kap ell!

azért nem a legjobb lenne...

2014. dec. 22. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1# Igen, de közben rossz is, mert nem tudom eldönteni...

2# Hát, vigyázni kell és ébernek lenni. Persze az más kimenetelű volt.

2014. dec. 22. 18:31
 4/4 anonim válasza:
Ezek alapján a neuropszichológust ajánlanám, azzal 2-őt összevegyítesz. Pszichológusként az embereket bizonyos értelemben a helyes útra tudod terelni és neurológusként ennek pontosan látod a működését is. Remélem ez segít valamit, bár tudom, hogy egy ilyen döntést nem könnyű meghozni, de igazából nincs rossz válasz. Te mindenképpen jól jársz.
2015. jan. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!