Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek milyen karácsonyi...

Nektek milyen karácsonyi szokásaitok vannak?

Figyelt kérdés
Mi sült csirkét eszünk krumpli pürével és ubit utána bejglit eszünk és mézeskalácsot de az evés elött feldíszítsük és befújuk hó kristály spray-vel az evés után megnézem a fát és várom az ajándékot 🎁🎄😁 BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!!!!!

2014. dec. 22. 05:48
 1/8 A kérdező kommentje:
A fát
2014. dec. 22. 05:51
 2/8 anonim ***** válasza:

mi halat csinálunk

meg mézes kalácsokat

de elôte a fát felöltõsztetjük


azon gondolkoztam én is hogy fújak rá mû hót vagy vegyek ezüst fát?

szetinted melyik jobb?

2014. dec. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
én bőgni szoktam,hogy miért nincs normális családom :DDDD
2014. dec. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem az Ezüst fa jobb😁
2014. dec. 22. 09:50
 5/8 A kérdező kommentje:
Ne aggódj minnden jóra fordúl 😊
2014. dec. 22. 12:08
 6/8 anonim válasza:
Nálunk anyu pár nappal előtte bevásárol és megcsinálja a süteményeket. Idén bejglit, mézes kalácsot és mézes krémest. Huszonnegyedikén szokott főzni, rántott halat, halászlevet, ilyesmiket... salátát mindig rendelünk egy étteremtől, krumpli, francia, stb... A fát is aznap díszítjük fel apuval, alá tesszük az ajándékokat és este a vacsora után odaadjuk egymásnak. Utána pedig az éppen aktuális film a TV-ben. Másnap vagy mi megyünk a rokonokhoz vagy ők hozzánk.
2014. dec. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mi halászlevet szoktunk meg Bejglit meg gombócos káposztát meg halat krumlipürével .Ha van tegnap éppen csináltunk mézeskalácsházat.Mi egyébként 15:00 körül szoktuk feldíszíteni a fát karácsonyi zene közben,:))
2014. dec. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bocs, de feldíszítjük (nem feldíszítsük, mert az felszólító mód: Díszítsük már fel a fát! pl.), és befújjuk két j-vel.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak: nálunk mindig hal a menü, pontyszeletek kirántva majonézes krumplival vagy krumplipürével, előtte általában húsleves, most is az lesz, utána némi sütemény, nem sok, mert elhízni nem akarunk, de megcsináltam a kedvenc süteményemet, a vaníliás-mandulás kiskiflit. - Kora délután, úgy 4 óra tájban jön a Jézuska, előtte eloltjuk a lámpákat a szobában és meggyújtjuk a gyertyákat a karácsonyfán (nálunk még igazi gyertyák vannak), körbeálljuk, elénekeljük a Mennyből az angyalt, aztán elfújjuk a gyertyákat, felkapcsoljuk a villanyt, és mindenki megkeresi a fa alatt az ajándékát. Gyerekkoromban ilyenkor elkezdtünk az ajándékokkal játszani, mert általában társasjátékot kaptam, utána meg folytattuk römivel, amit szintén nagyon szerettem játszani, de most nem römizünk már, mert a párom nem szereti a kártyajátékokat.

2014. dec. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!