Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki filmszínész?

Hogy lehet valaki filmszínész?

Figyelt kérdés
Mikell ahoz hogy szinész kariered lehessen? És ha mondjuk amcsi filmekben akar valaki játszani van rá esélye magyrként??
2014. dec. 22. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Van, jól kell helyezkedni, színésznek kell tanulni (színház- és filmművészeti egyetem, pl) és baromi jónak lenni. Nem árt néhány koprodukció, hogy más országokban is ismerjék a neved.
2014. dec. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Van néhány hölgy, akinek nyilván ismered te is a nevét. Nem sok. Pl. Bánfalvy Ági, Osvárt Andrea, Marozsán Erika.

Amcsi filmeken gondolom, USA-ban (Hollywoodban) készülő produkciókra gondolsz.

A legtöbb színész ott nem él meg színjátszásból. Sokan nappal dolgoznak, este fellépnek. A csak filmekben játszók is rengeteget járnak castingra. A legnagyobbak is, nem csak a noname kicsik. Persze a nagy sztárokat behívják, de nekik sem biztos a munka.

Senkinek nincs állandó állása, darabra, produkcióra szerződnek.

A ti korosztályotok a csillogást látja csak. Nincs is ezzel semmi baj, amikor tini voltam, én is így gondolkodtam.

De ez ugyanolyan kemény munka, mint bármi más. S tudás, tehetség nélkül esélytelen.

2014. dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!