Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet belőlem filmszínész...

Hogy lehet belőlem filmszínész hol lezdjem? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok lassan 10 éve színészkedek imádom :) 17 éves lány vagyok remekül beszélem az angolt sokan mondták hogy próbálkozzak befutni filmszínészként ne nevessetek ki légyszi de én megis próbálom a nyáron költözünk Los Angelesbe,hogy kezdjek neki?válogatásokra\meghalgatásokra menjek vahy jelentkezzek reklámokba egyenlőre hangom van szeretnék filmekben szerepelni és az elmondtzak alapján szerintem van is esélyen rá segítsetek hol kezdjem?

Nem szeretnék olyan kommenteket hogy álmodozz csak úgysem fog összejöni.... De olyat se szeretnék hogy menj a valóvilágba vagy legyél p..sztár ezeket kerüljük segítséget kérek

Olyan szeretnék lenni Bella Thorne ő a példaképem a filmszínészet pedig az álmom kérlek segitsetek sokan mondják hogy magyaroknak esélyük sincsen de engem nem érdekel küzdök az álmomért! Én ugy gondoltam hogy keresek egy rendezőt aki filmet készít és gondolom kell mennem meghalgatásokra...jol gondolom?


2014. máj. 26. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Milyen kár, hogy a magyar nyelvel gondjaid vannak. Az angol jobban megy? Sok sikert!
2014. máj. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
25%

Hülye aki azt mondja neked hogy "álmodozz"

mert az csak irigyel.

Nem gondolkoztál még azon hogy meg kérdezz egy olyan embert aki ért az ilyenekhez, pl kérdezz meg egy odavalós szinészt, ha találkozol olyannal. Nagyon remélem hogy sikerülni fog neked, nagyon okos csaj vagy és eléred a célod. :)

2014. máj. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! ;)
2014. máj. 28. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!