Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől van sírhatnékom?

Mitől van sírhatnékom?

Figyelt kérdés
Vasárnap reggel úgy keltem ki az ágyból, hogy sírhatnékom van. Azóta folyamatosan kedvtelen vagyok, és sírnék. Ha filmezek, vagy videót nézek, el tudom terelni a gondolatomat, de amikor ülök a szobába, vagy épp nem csinálok semmit, sírhatnékom van. Most wc-n elkeztem csak úgy sírni, de hogy min, nem tudom, Most a nagyszobába nézem a tv, de viszont úgyan úgy sirhatnékom van. Valki tud segíteni, hogy ez mitől lehet, mi válthatta ki belőlem? A válaszokat előre is köszönöm. Ja sokszor vagyok egyedűl.

#sírás #sír.
2014. dec. 22. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
passz, azért említetted meg az egyedüllétet mert azt gondolod, hogy amiatt?
2014. dec. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem, csak lehet hogy közrejátszat. Viszont azt elfelejtettem ide írni, hogy ha olvasok, még akkor is rámtőr, az hogy sírnék.
2014. dec. 22. 20:32
 3/3 A kérdező kommentje:

De ez már nem az első alkalom, hogy sírhatnékom van. De akkor tudtam az okát. Most meg nem tudom hogy mitől lehet. Csak felkeltem reggel és rámtőrt, és azóta folyamatosan.

Kilátástalannak találom.

2014. dec. 22. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!