Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelenthetnek amit álmodik!?

Mit jelenthetnek amit álmodik!?

Figyelt kérdés
Már negyedik napja, hogy a barátom azt álmodja, hogy szakítunk..csak mindig máshogy. gondolom vagy azért álmodja mert fél a szakítástól, vagy netán azt szeretné..de ezt 100%-ra kétlem!:) csak nem értem, hogy akkor miért álmodik velem mindig csak rosszat.. vagy azt hogy megcsaltam, vagy azt hogy szakítunk... valami jelentése csak lehet... !?
2010. febr. 2. 23:24
 1/2 anonim válasza:
Félti a kapcsolatotokat. (Nekem is volt hasnonló álmom, volt egy dolog ami kiváltotta, a félelemre vezethető visssza.) Legalábbis nálam így volt, ha a barátodnál is gíy van akkor nagyon szeret téged.
2010. febr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A "jósló álmok" nagyon ritkák, bár nekem kb. fele ennyi idős koromban volt ezzel kapcs. álmom. Azt álmodtam kb febr.-ban, hogy máj. 15-én történni fog valami jelentős az életemben, neg. vagy poz. előjel nélkül. Éberen kapcsoltam hozzá, valamiféle megérzésből kifolyólag talán, hogy az akkori barátom elhagy, ami pont aznap be is következett, és egy aznap történt hirtelen esemény váltotta ki, amiért pont azon a napon.
2010. febr. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!