Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

tegnap azt álmodtam, hogy meghalt az exbarátnőm, akit még mindig imádok. álmomban egész végig sírtam.


és ma pedig azt álmodtam, hogy haverokkal bementünk Budapestre, ahol valami rendezvény volt. mellette volt egy bizonyos Match Föld (igen, tudom, elég hülyeség, de az álmokban minden megtörténhet) nevű üzlet. aztán átalakitottuk magunknak Match Earth-é. vettem egy croiassant. haverom is vett egyet meg egy pizzaszeletet. semmi köze nem volt hozzá de diós briósnak nevezték. 310 forint volt összesen nálam. a croiassant 79 forintomba került, százassal fizettem, de az eladó elment. gondoltam várok. vártam eleget, de nem jött. aztán odahoztak egy "diós brióst". bebúrtam, tehát elloptam, és ott hagytam a százast az eladó pultján. és ki mentünk a haverokkal a boltból. majd jött utánunk az, akié elvileg a "diós briós" lett volna, ezért futottunk. a nő nem jött utánunk egy nagyon rövid idő után. az egyik utcán bekanyarodtam, a haverjaim lemaradtak. elment mellettem biciklivel 2 lány. az egyik énekelt. gyönyörű volt a hangja. sötétbarna haja és szeme volt. a másik lányt nem is figyeltem, csak annyit tudok, hogy szőke volt. a barna lány nagyon nagyon tetszett, majd bekanyarodtam egy másik utcán is, közben reméltem hogy a lányok is arra jönnek, hogy tovább láthassam a barna lányt. és arra is jöttek. de már másodperc múlva eltűntek, mikor felhivtak a haverjaim hogy hol vagyok. elmondtam nekik, hogy szinte csak a bolt túloldalán. és valahogy bekerültem a boltba, és kimentem. a haverok nem voltak ott, elvégre nem mondtam hogy odamegyek ahol lemaradtak. és akkor felkeltem


2009. nov. 15. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, nem vagyok lélekbúvár de én azt hámoztam ki az egészből, hogy egy új kapcsolatot szeretnél. Tehát, ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem elképzelhető, hogy már nem a volt barátnőd hiányzik, csak az érzés, amit iránta éreztél. Szerintem próbálj meg új kapcsolatot teremteni, bulizz, ismerkedj! A második álmodból elég nyilvánvaló, hogy már más lányokkal is szívesen megismerkednél. Remélem, tudtam segíteni:)
2009. nov. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem haragszom. az érzésnek csak az egyik fele hiányzik :/ ugyanis a reménytelen és szomorú szerelem az megvan. de igazad van. a másik része, mikor boldog voltam az hiányzik. azt a lányt is csak ugy szerettem meg, hogy összejöttünk, és a végére kialakult a szerelem. de amugy próbálok én ismerkedni. csak nem igazán szeretnek az emberek =/ max 1 lánynál lenne esélyem. de Ő nagyon aranyos ^^ (szerencsére ^^,) ja és visszatérve az elejére: tényleg szeretnék egy új kapcsolatot =P


és köszi! segítettél =]

ugyanis mostmár biztos vagyok abban, hogy mit akarok ^^

2009. nov. 15. 11:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy tudtam segíteni:) Sok szerencsét a lánnyal!
2009. nov. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!