Szerintetek?

Figyelt kérdés
Dancsó vagy Pamkutya a jobb?

2014. dec. 22. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel Dancsó a bal, kizárásos alapon Pamkutya a jobb.
2014. dec. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pamkutya jobb. Habár a végefőcímzene kib*-szott idegesítő a videók végén, azon kívül rosszat nem tudok rá mondani. Humoros, ötletes, jó, hétköznapi arcok csinálnak jókat. Gyakorlatilag profi videóvágással, és tényleg látszik, hogy értünk, nézőkért csinálják.


Dancsót nem bírom. Ahogy a többi filmes vloggert sem. Szerintük csak az a jó, ami épp megy a moziban, és mindenki szeret. Így könnyű sikeresnek lenni. Csak azt a filmet b a s z tatja, ami nem jön be a többségnek. Mellesleg vannak durva mellényúlásai, mint pl. a Rising Staros videója, vagy a Csillagainkban a hiba... az elég ízléstelen volt. Ja, és ez a színészkedés amit leművel (mű-mimika) az idegesítő. Én speciel egy filmkritikát megnézek, de nem pofabevágásokat egy (újabban) pénzelt gyerektől, akinek nagyrészt előre lehet látni a "véleményét".

2014. dec. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat és egyet értek veletek!
2014. dec. 23. 13:10
 4/5 anonim válasza:

Én Dancsót nagyon szeretem! :)

Pamkutyát egyenesen imádomm! :D

2015. márc. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
pamkutya o a vilag leges leges legjobbja a youtube sztarja az internet ura
2015. okt. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!