Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találok ilyen munkát?

Hol találok ilyen munkát?

Figyelt kérdés
Egy-egy napra szeretnék csak dolgozni, amikor éppen ráérek.

2014. dec. 23. 01:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy, nem múltál el harminc és jól nézel ki, akkor akár nálam is. Alkalmi munka, ha érted, mire gondolok.
2014. dec. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem csak neked vannak elvárásaid a fônöködnek is van!


még ha napszámban sincs ilyen a fõnök számítrád de te nem mesz máskor meg te számítasz a fônöködre és akor meg ô nem engedi hogy menny...


#1 elsô mondot ilyen munka van de nem tudom mennyire becsülöd/tiszteled a tested...

2014. dec. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nyilván ha azt mondom napszámban hogy menni fogok, akkor megyek is. de ha meg nem akarok menni, akkor előre mondom hogy most nem tudok menni. tehát ez megfelelne az elvárásaimnak, ha lenne lehetőségem napszámba menni.

szerintem nem a testem tisztelete a tét az első ajánlatánál. :) de kösz nem.

2014. dec. 23. 11:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehetsz vállalkozó. Ott akkor dolgozol, amikor akarsz (illetve, amikor akarsz ÉS munka is van). Bár nem biztos, hogy így meg is élsz belőle.
2014. dec. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!