Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van értelme egy kerékpár...

Van értelme egy kerékpár lopást bejelenteni a rendőrségen? Nem pincéből lopták el, hanem lépcsőházból, zárt folyosóról, de zár feltörés nem történt.

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.. velünk is ez történt tavaly és csak annyit tehettünk, hogy bazzegeltünk. Nem tudom, mennyire volt szuperbicikli, de azért kihívhatod a rendőröket, hogy innen elloptak egy ilyen színű bicajt, ha volt ismertetőjele, az is jó. Mert már nem egyszer történt olyan eset, hogy nagy biciklitolvajokat kaptak el, ahol a 20 bicikli között ott volt azé is, aki bejelentette.
2010. febr. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nem volt szuper bicikli "sajna", 30.000 ft-os tétel az egész, kiegészítőkkel együtt 35.000.
2010. febr. 3. 08:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Bejelentheted, de nem fognak semmit sem tenni :-(
2010. febr. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen...én is így gondolom..
2010. febr. 3. 09:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Jelentsd be, add meg az alvázszámot és ha majd megfognak valakit 200 lopott bicajjal akkor lehet,h közte lesz a tiéd is és akkor visszakapod.


De erre nem sok esély van, de ha be sem jelented akkor ennyi sincs.

2010. febr. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tesóm jelentette,azt mondták neki a rendőrök,hogy ha meglátja valakinél akkor lopja vissza:))Tényleg.

Meglátta egy bolt előtt,de nem merte elhozni,apuval elment az illetőhöz,mert ismerték ,de addigra eltüntette.Sajnálta,hogy nem hozta el első látásra.

2010. febr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az én biciklimet kétszer lopták el 1 hónapon belül és szerencsére megint előkerült. először a pályaudvaron árultál a familiálisan hiperpigmentáltak, és a bátor barátnőm talált rá és szerezte vissza. másodjára pedig egy ismerősöm palija lopta el. és egyszerüen visszaadta mikor megtudta hogy az enyém. az anyukájára bízta a vissza adást mert félt elém álni. hiába vesztek 15ezer forintos zárat, ha akarják ugyis viszik. inkább ne hagyjátok ott sehól.
2012. aug. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!