Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Surgosen munkat keresek?

Surgosen munkat keresek?

Figyelt kérdés
Nagy munka keresesekben vagyok, de ugy gondoltam, hogy igy az unnepekor nem hinnem, hogy barhol foglalkoznanak ezzel, ezert elosszor itt tennek fel egy kerdest. A telepules ahol elek van Tesco es arra gondoltam, hogy oda mennek dolgozni, mint pl. arufeltolto. A kerdesem az lenne, hogy ilyen helyekre, mint pl. a Tesco van mindig felvetel? Es januarban szokas felvenni egyaltalan uj embereket? (Sajnos egyelore 8 altalanos iskolai vegzettsegem kivul nem tudok mast felmutatni, ezert gondolkodom ilyenekben.)
2014. dec. 23. 21:53
 1/2 anonim válasza:
Személyesen mehetnél érdeklődni a helyi Tesco-ba, hogy van-e felvétel és milyen munkakörökben. Így lehet, hogy munkát is kaphatnál, egyből. Mindig keresnek árufeltöltőket.
2014. dec. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod!:)
2014. dec. 30. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!