Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki használta már az LSD-t?

Ki használta már az LSD-t?

Figyelt kérdés
élmények, tapasztalatok?
2010. febr. 3. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
ne drogozz.
2010. febr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
a drog rossz. értem?
2010. febr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%

csatlakozom a drog rossz!!! és büntetik is persze.

amúgy meg www.daath.hu

2010. febr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én nem, de 1 spanom igen és állítólag ki-beba*ott jóó!! :D

ami a legjobban megmaradt benne h valakit muszáj volt megk*rnia :D

XD szegény nagyok K.O. volt x'D

2010. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4%
és ez ennyire humoros?tudod mit pusztuljon bele a barátod.
2010. febr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
akik csak azt tudják ugatni h a drog rossz stb takaroggyanak innen, mert rohadt idegesitő h felteszek egy kérdést, és nem arra válaszoltok. nem feltétlenül akarok lsd-zni mert megkérztem hogy milyen élményeitek van ezzel kapcsolatban, ha semmilyen akkor ne irj ide. köszpusz
2010. febr. 3. 21:45
 7/11 anonim ***** válasza:
hallod én kiprobálnám :D:D . Biztos baszott jo ha a fű is az volt:))
2010. márc. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

én használtam..vagy 7x egy félév alatt. utána leálltam vele,mert lett egy kapcsolatom ami nem tolerálta volna a széteséseim. xD csak annyit mondanék,hogy az lsd az a kategoria,amiről nem beszélni kell,hanem kipróbálni. nincs 2 egyforma trip.

22/L

2010. márc. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

02-03 16:00-nak : haverod eleg szanalmasan hazudik, mert a hatás időtartalmában egyszerűen kb impotens vagy, mikor eloszor elmesz WC-re a tripben akkor elojon a gumif*sz-szindroma


am elvezetes drog, normalis szabalyok mellett. 2-3 honap teljen el ket utazas kozott, legyen egy nyugodt barati helyszin, megszokott tarsasag es minden foldi jo( cigi, kaja, alkoholmentes italok) de amugy a legjobb ha a daath - on utana olvasol !! :)

2010. márc. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
John Lennonék próbálták, és megírták a Lucy in the Sky with Diamonds-ot. Ha ilyen számot megírtak, nem lehet rossz:D Amúgy állítólag arra vigyázni kell, hogy ne rosszkedvűen használd, mert akkor egy rémálom a trip (fél napig tart kb.).
2010. márc. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!