Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Chemtrail. Mit hallottál...

Chemtrail. Mit hallottál róla? Szerinted hülyeség?

Figyelt kérdés
2014. dec. 25. 02:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. Már elég sokan írtak róla. Csak néhány ostoba hiszi el ezt az összeesküvés elméletet.
2014. dec. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

Néhány gondolkodásra képtelen ember gondolkodásra képtelen emberek logikátlan, összefüggéstelen agymenését bekajálja.


Elég megnézni kik hisznek benne. Iskolázatlan, lecsúszott, világgal meg nem békélő, repüléshez és meteóhoz egyáltalán nem értő szerencsétlenek.

2014. dec. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Kettesnek üzenem, hogy nem csak azok! Kollégám értelmiségi, csak kissé agyhalott!

Ő görög tengeri sót sem vesz, mert azt mérgezik. Ezt teljes meggyőződéssel állítja!

2014. dec. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Igaz. Bár rengeteg diplomással találkoztam, akik a legalapvetőbb dolgokkal nincsenek tisztában (általános műveltség legalapabbjai).

És minél hülyébb valaki, annál könnyebben bekajálja ezeket.

2014. dec. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Láttam képeket, hogy repülők teli vannak tartályokkal, permetező rendszerekkel.

Erről mi a véleményetek?

2014. dec. 25. 13:04
 6/16 anonim ***** válasza:

"Láttam képeket, hogy repülők teli vannak tartályokkal, permetező rendszerekkel. "


Igen, én is. A cimborám régebben mezőgazdaságokat permetezett.


Te milyen gépeket láttál?

Linkeld már azokat a képeket, kérlek!

2014. dec. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Az ÖSSZES ilyen bizonyítékank mondott képrő már kiderült, hogy tudatlanságnból és tájékozatlanságból induló, skizofrénia és üldözési mánia által felerősített tévinformációk.

Az összes "kiszivárogtaott" képről már ötvenszer kiderítették, hogy mi az. Javaslom a tineye keresőt a metabunkkal.


Egyébként a titkolt és kisziárogtaott ballaszttartályok:

http://www.youtube.com/watch?v=o8k5UabXgIU

[link]

[link]


Satöbbi...


Ha ilyen fotót lát az ember, akkor nem a totálisan hozzánemértők által szerkesztett szabadonébredő és háttérhatalomleleplező blogokon kell választ találni, hanem a valódi weben. Google, tineye és egyéb forráskereső szolgáltatások sokat segítenek.

2014. dec. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

6.

Ezeket nagy utasszállító gépeken látni. Gondolom azokkal nem permetezett bogarat a "cimborád"

Tessék a képek:

[link]

[link]

[link]


És légyszíves ne nézzél fogyatékos gyökérnek!

Csak az emberek véleményére vagyok kíváncsi, nem vagyok olyan hülye, hogy elhiggyem, hogy méreggel permetezik azt a területet ahol Ők maguk és a családjuk is laknak/ élnek.

2014. dec. 25. 17:58
 9/16 anonim válasza:

Nem vagy se hülye, se gyökér. Már csak azért se, mert egy kapott információt máshonnan is megerősítenél. Ez midnenképp jó :)


Egyébként az első kép a legújabb, 8-as típusú 747-es statikai tesztgépén készült:

[link]


A másodikon a 777-200-as teszgépe:

[link]


A harmadikon a törzs görbülete alapján az A380-as statikai tesztjét mutatják. Kb ez a gép az:

[link]



...És még sooooook sooook kép linkekkel és forrásokkal megjelölve az alábbi oldalon:

[link]


Tineye-al a linkelt képek másolatait milliónyi másik helyen megtalálni, de ott keverve mindenféle zagyvaságokkal összekutyulva több különböző típust egy gépen levőnek megjelölve. Minden második cikk homlokegyenest ellent mond a másiknak.


Kétkedni kell, a hazugságokat terjesztő "leleplező" és "igazságkutató" szabadonébredő oldalkat el kell felejteni.

2014. dec. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Na most egy kicsit ki kell jelentenem, hogy nem vagyok túl okos..

De!

Sajnos nem tudok angolul, szinte semmit.

Mik vannak ezekben a hordókban? Amelyik gép permetez azt mit vizsgál, mit permetez?

2014. dec. 25. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!