Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nevetek álmomban?

Miért nevetek álmomban?

Figyelt kérdés
Anyu minden reggel azzal üdvözöl,hogy nem tudott tőlem aludni,mert olyan hangosan nevettem álmomban. 3 szoba választ el minket egymástól szóval még csak nem is arról van szó,hogy halkan kuncogok,hanem konkrétan hangosan röhögök álmomban és nem kelek rá fel,nem álmodok semmi vicceset. Esetleg van ennek valami különleges magyarázata vagy csak simán idióta vagyok?:D

2014. dec. 25. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Vicceset álmodsz.
2014. dec. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minden egyes nap?:D Múltkor azt álmodtam,hogy egy égő házban vagyok és állítólag akkor is nevettem.
2014. dec. 25. 21:03
 3/4 anonim válasza:
mert hülye vagy
2015. júl. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Akkor bizony én is hülye vagyok, mert párom minden reggel azzal kezdi, hogy már megint mi vicceset álmodtam, hogy egész éjjel hangosan röhögtem?! :D És a legdurvább amúgy, hogy arra sem emlékszek, hogy egyáltalán álmodtam volna valamit, nem hogy mit...
2017. dec. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!