Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Így lehet tudni, hogy ki...

Így lehet tudni, hogy ki vagyok ask fm-en?

Figyelt kérdés
Van valami köze a facebook profilhoz? Úgy értem, ha nem vagyok regisztrálva ask fm-re, de kérdezek, akkor akitől kérdeztem vissza tudja követni, hogy én voltam? Esetleg a facebook által valamit kijelez, ha közben facebookra be vagyok jelentkezve, vagy nincs köze hozzá?? Valahogy vissza tudja keresni, hogy ki kérdezte, vagy egyáltalán nem? Előre is köszönöm.

2014. dec. 26. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat figyelj ha nincs csatlakoztatva a fb a az ask.fmedhez akkor alapbol nem. De mivel nincs askod ez megint nem. Es kerdes felteveskoe kilehet jelolni hogy nevtelenul szoval megint csak nem. Buktatoid lehetnek ha tulsagosan bensoseges.a kerdes, ha az illető hacker/programozo szintu felhasznalo ( ezt nagyon ketlem).
2014. dec. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha egyáltalán nem vagyok regisztrálva akkor ki sem kell jelölnöm, hogy névtelenül ugye?:)
2014. dec. 26. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor megaztan plane.
2014. dec. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mármint fb-m van, csak ask-om nincs:)
2014. dec. 26. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!