Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Directionerek! Én úgy hallotta...

Mirtill1D kérdése:

Directionerek! Én úgy hallottam hogy 2015-ben a one direction jön m. o. -ra. Mennyire lehet ennek hinni?

Figyelt kérdés

2014. dec. 26. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem jönnek ! :(
2014. dec. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
legközelebb magyarországhoz bécsben lesz koncertjük :)
2014. dec. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
89%
Kedves Mirtill! Egy Directioner hogy , hogy nem követi az 1D hivatalos honlapját? Ott minden információt megtalálsz, még ha nem is értesz angolul.Nem...nem jönnek Magyarországra, viszont jönnek Bécsbe ami ugye elég közel van! Kb 2.5 hónapja erről szól a fanok élete, és utazunk is egy páran...Te hogy hogy nem hallottál erről?
2014. dec. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sajnos nem sok esély van rá hogy ide jöjjenek:( De a remény hal meg utoljára!:)
2014. dec. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hallottam róla;)...és tudom a directioner csoport ezzel van tele h mennek Bécsbe... nem tudom miért kell nekem állni...csak meg kérdeztem,mert mondta nekem valaki...és amúgy is miért ne lenne az directioner aki nem követi a honlapt? ja am csak szólók h követem;) c
2014. dec. 29. 15:24
 6/6 anonim válasza:
Sehol nincs hivatalos infó róla.
2014. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!