Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bukósisak (többi lent) (? )

Bukósisak (többi lent) (? )

Figyelt kérdés

Adott egy bukósisakom (NOX N949) tuningolni szeretném így néz ki: (előre is bocsi a linkért) [link]

úgy értem a tuningolást h esetleg ledet rakni rá vagy mint a rómaiaknak volt a sisakján az a csík hosszába ...

ötleteket szeretnék kérni és valami elindulási utat a megvalósításban köszönöm!!

Kellemes Ünnepeket!!!


2014. dec. 26. 20:01
 1/3 anonim válasza:
A római "taréj" talán dekorgumival és partvissal kivitelezhető.A dekorgumiból kreatív boltokban lehet kapni az átlagosnál vastagabbat,ebből kivágsz 1-1 csíkot és a partvisról levágott hosszú piros szálakat közé ragasztod,majd ezt fel a sisakra.
2015. jan. 2. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen csak annyi a gáz h a partvisnak nem olyan hosszú a szálja probáltam már elég gázul nézne ki a dekorgumit köszi én eddig szilikonnal izéltem de köszi peace
2015. jan. 3. 03:52
 3/3 anonim válasza:

[link]


Erre a fajtára gondoltam,nem a sima partvisra.Nincs mit.

2015. jan. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!