Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A sims 3 szigetvilág kiegészít...

A sims 3 szigetvilág kiegészítőben hogy lehet felfedezni egy új szigetet?

Figyelt kérdés
Szerdán kaptam meg a sims 3 szigetvilág kiegészítőt és már játszottam is vele de nem tudom hogy,hogy kell felfedezni egy "új" szigetet mert az egérrel rá mentem de ha rákattintok csak kinagyítja de nincs semmijen lehetőség.....Valaki tud segíteni?

2014. dec. 26. 20:25
 1/7 A kérdező kommentje:
*rámentem
2014. dec. 26. 20:26
 2/7 anonim válasza:
100%

Hát sokféleképpen lehet de minden szigetet másképpen pl.

- El kell hajózni mellette

- Fel kell deríteni egy barlangot

- Össze kell gyűjteni 4 térkép darabot

- Létre kell hozndo egy öt csillagos üdülőhelyet

- Az üdülőhelyek recepciósánál van olyasmi opció, hogy "kérdezzen a kalandról". Teljesíteni kell a feladatokat.

- Ments meg 35 Simet életmentőként

- Barátkozz össze egy sellővel. Ha 70% fölötti a kapcsolatotok és vele lógsz, akkor magától megmutatja neked a sellők szigetét.

- Találd meg az üzenetet a palackban. Vannak eldobálva palackok, az egyikben van egy mondóka, ami segít megtalálni a szigetet.

2014. dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. dec. 27. 12:20
 4/7 dodo112500 válasza:

Egyrészt: Az előző válaszolónak köszi, nekem is jól jöttek a válaszok :)

Másrészt: ezt is meg lehet venni boldogságpontokért

2014. dec. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem is jól fog jönni. Nagyon köszi!
2014. dec. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
De ha beírsz egy csalókódot akkor pedig megmutatja az összes szigtet bár nen olyan izgi mint felfedezni őket de így sem rossz. :)
2015. márc. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, melyik az a csaláskód?
2016. jan. 15. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!