Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 3,77 átlaggal nemsokmindent...

3,77 átlaggal nemsokmindent lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
azokból a tantárgyakból amik számítanak az iskolai felvételinél,mindegyikből 4es vagyok,kivéve kettő tantárgyból 3as vagyok.és így 3,77 az átlagom.így egyetemet nemis végezhetnék? olyan rossz,hogy most félévkor jut el az eszemig ,hogy tanulni kell,eddig szintesemmitse tanultam :( pedig tudok

2014. dec. 26. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nemigen számít. De egy emelt érettségit mindenképpen tegyél. Talán mire odajutsz kötelező is lesz.
2014. dec. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyan már, nekem se volt jobb átlagom általánosban, most mégis egyedül a matekom négyes. Szorgalom az egész, de nekem több kellett és több energiát is vett el, mivel a középsulis osztálytársaim általánosban is szinte mind kitünőek voltak, ergo nekem nagyobb lemaradásom volt, mint nekik (vagyis gürcölnöm kellett, hogy egyáltalán elérjem az ő átlag tudásszintjüket). Ez mostanra talán sikerült, de már nem méregetem magam másokhoz, amit én magam elé tanulás terén kitűztem, azt elértem, szóval már csak az érettségit kell jól megírnom és pápá középsuli, never see you again.

Egy szóval, ne mondj le tizenpár évesen a jövődről, a diplomáról, még bármi lehet, majd a középiskola kihozza belőled és megmutatja, mely út a neked való.

2014. dec. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi köszi :D
2014. dec. 27. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!