Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen az aki kívül kazdag de...

Milyen az aki kívül kazdag de belül szegény?

Figyelt kérdés
A belső szegénységet ha van kedvetek nyugodtan részletezhetitek.
2014. dec. 27. 02:39
 1/4 anonim válasza:
Sok pénze van,csili-vili autók és agyon plasztikázott plázacicák(vagy mű kockahasú pasik) sokasága egy hatalmas villában. Szóval megvan mindene amit csak egy halandó kívánhat, de senkitől se kap olyan önzetlen szeretetet mert nem tudhatja hogy ki az aki csak a pénzéért szereti és ki az akinek tényleg megtetszett valamije. Szóval, sose tudhatja hogy nem-e a pénzéért kap olyan gesztusokat amilyeneket.
2014. dec. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ebből nem derült ki milyen az aki belül szegény.
2014. dec. 27. 14:14
 3/4 anonim válasza:
Szerintem a kivul gazdag az az akinek jo a telefonja ,szep a haza ,szep a ruhaja ,stb. Es aki belul szegeny az aki nem mutatja ki az erzeseit , kemenynek mutatja magat ,de nem az . (bocs ,hogy ekezetek nelkul irtam )!
2014. dec. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmi gond :) igen hasonló dologra gondoltam énis. Szereték azért egy elmélyültebb válaszokat.
2014. dec. 28. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!