Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem tudok figyelni...

Egyszerűen nem tudok figyelni a tanulásra. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Leülök mert tudom hogy kell, szükségem van rá. De pl. az irodalom semennyire se érdekel de meg kell tanulnom. Leülök, de nem tudok koncentrálni, mert nem érdekel, de ha nem tudom az meg baj. De így vagyok az angollal is hogy kell de nem megy.

2014. dec. 27. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Sokan mondják, hogy ők nem szeretnek "főzni". (Főzés alatt bármilyen étel elkészítését szokták érteni.)

No, tőlük meg szoktam kérdezni, hogy "hát enni szeretsz-e?"

Természetesen enni aaaazt mindenki szeret!

Nno - mondom -, hát akkor te tulajdonképpen főzni is szeretsz, mert a kaja ABBÓL LESZ!

Ha nem hiszed, ne egyél egy pár napig! Úgy megszereted a főzést, hogy ihaj!


No.


Amíg azon görcsölsz jobban, hogy "mennyire nem érdekel a dolog", mint az anyag megtanulásán, addig biztosan nem fog menni.


Szeretsz frankó jegyet kapni, később jó állásban lenni, sok lecsót keresni, sikeresnek lenni?

Igen?

Akkor biza szeretsz tanulni is. Lehet, hogy még nem tudod, de rá fogsz jönni.

2014. dec. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!