Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » én mint "mezei paraszt" hogy...

Majomka69 kérdése:

én mint "mezei paraszt" hogy tudnék nyomozni egy ember után?

Figyelt kérdés
olyasmire gondoltam h lakcím, anyja neve, esetleg ki az apja stb? valahogy ezt én mint egy "senki" kitudnám deríteni?
2014. dec. 27. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, a KEKKH a Balázs Béla utcában többek között ilyesmivel is foglalkozik. A szolgáltatásért fizetni kell, és a nevén kívül jó, ha tudsz róla még valamit (születési idő, iskolája, általad ismert lakcíme stb)
2014. dec. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gondolom ez pesten van de én vidéki vagyok.:)

de akkor muszáj egy ilyenhez ugymond felfogadni valakit, így az internet segítségével magamnak nemtudom megoldani ugye?:S

2014. dec. 27. 18:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, hogy te szeretnéd-e, ha bárki hozzáférhetne az adataidhoz. Mondjuk egy idegbeteget megelőztél, s a rendszámod alapján másnap ráborítani a vadiúj kocsidra egy teherautónyi bekevert betont.

Mert nem csak azért szeretnék ám tudni az ember címét, mert osztálytalálkozót szerveznek.

A nevezet hivatalban nem hinném, hogy személyesen meg kellene jelenned. Úgy vélem, hogy levél (email) is elég.

Ha már beadtad a kérelmet, s elindul a folyamat, akkor első lépcsőben megkeresik a személyt.

Ha megtalálják, akkor ŐT tájékoztatják a te szándékodról, s ő dönt arról, hogy kapcsolatba akar-e lépni veled.

2014. dec. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy a hármas mondja. Nem adnak ki adatokat, ha megtalálják a keresett személyt (én pl. osztálytársakat kerestem), neki írják meg, hogy valaki keresi, és az illető jelentkezik nálad ha akar. Fizetni akkor is kell, ha sikertelen a keresés.

Nézd meg a honlapjukat, ott van, hogyan tudod elérni őket.

2014. dec. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!