Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én veszem észre ezeket...

Csak én veszem észre ezeket vagy mások is vannak így?

Figyelt kérdés

Vegyük példának azt , hogy ma néztem meg húgommal a Jégkorszak című filmet és mintha a mesébe az emberi hülyeségeket és hibáit tükrözi vissza a mesében vagy csak szimplán a tapasztalat beszél belőlem és erre hiszem azt?

Mondok még egy példát , hogy jobban megértsétek , pl.: volt mikor Diego legyőzi a dínókat és olyankor maga a személyiség teljesen elbízza magát elkezd éljenezni , majd mivel ennek következtében azt hiszi magáról , hogy milyen jó jobb mint a másik később valamibe bele kezd majd mivel azt hiszi , hogy hű de jó közbe elrontja . Meg , ahogy elnéztem még a mesét mintha olyan fajta pillanatokat , helyzeteket tettek bele , hogy minden lépésnek megvan a saját következménye. Erről valaki vélemény ? Előre is köszi


2014. dec. 29. 15:24
 1/1 2xSü ***** válasza:
100%
Igen, ezt a célt szolgálja a mese. Szórakoztat és tanít. Furcsa, hogy ez nem egyértelmű a számodra és csak most jössz rá. Szerinted mi lenne a célja a mesének, ha nem ez?
2014. dec. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!