Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok olyan animét mondani,...

Tudtok olyan animét mondani, amiben a fiú szereplő olyan, mint az Itazura na kissből ar Naoki Irie vagy az OOkami Shoujo to kuro-ból a Sata Kyouya?

Figyelt kérdés

2014. dec. 29. 15:35
 1/3 x3kirarax3 válasza:
hát ha olyanra gondolsz amiben a fiú mindig szivatja a lányt akkor kaichou wa maid-sama Special a hirtelen ennyi jutott eszembe nem szoktam annyire ilyen fajtájút nézni xd
2014. dec. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, de ezeket már láttam
2014. dec. 30. 22:07
 3/3 anonim válasza:
Nekem még beugrott a Diabolik Lovers összes pasiszereplője is. Mindenki vámpír, és mind szadista mint a drága Kyouya-kun. xD Talán a legbizarabb az amelyiknél folyton plüssmackó volt és lila a haja. (Amolyan yandere típus lehet.) És talán a vörös hajú Yato az, aki a legközelebb áll az Ookami shoujo főhőséhez. :)
2014. dec. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!