Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Motoros parabola beallitasa?

El_ristas kérdése:

Motoros parabola beallitasa?

Figyelt kérdés
Udv! Bekescsaban felszereltettem egy muholdvevo rendszert, mely allt egy 90 centis parabola antennabol, motorjabol, belteri egysegebol (s-200pvr). Most elkoltoztem, ujra osszeraktam, de nem az igazi. Valoszinuleg az a baja hogy a 140 kilometerre lejjeb koltoztem, es ujra be kelle loni a muholdak tp-jet es az antenna doleszoget meg a motor mozgasanak a fokait. Kerdesem az hogy valaki ert ilyenhez Ottomos kornyeken? Vagy tudna-e itt segiteni?

2014. dec. 29. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Itt érdeklődj, ha még nem találtál megoldást: [link]

2014. dec. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen mar nezelodtem, de sajnos nem talaltam olyan forumot ahol ugyanez a problema. A parabolat mar sikerult belonom de sajonos a belterivel meg jatszok. A motorral vannak meg gondjaim, sajnos nem mindig tudja merre meddig kell neki fordulni..
2015. jan. 1. 14:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezért ajánlottam a fórumot, ott írd le pontosan a hibát, s biztos lesz ki tud segíteni. Én nem használok forgatót, ezért sem tudok tanácsot adni, mivel láttam, hogy nem nagyon tud neked válaszolni senki, így úgy gondoltam linkelek egy ezzel foglalkozó fórumot, hátha hamarabb kapsz ott választ.
2015. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!