Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Halál? Bővebben lent

Halál? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok ,nemtudom miért de a halál fogalkoztat engem nap mint nap amikor alváshoz készülök... Kezdjünk is bele.


Tehát amikor már az ágyban vagyok és próbálok elaludni nagyon sokszor gondolok erre,mivan ha én nem kelek fel holnap? Hogy viseli majd el a családom milessz velük?


Ez egy borzasztó állapot és nagyon kitesz a lelkemnek...


Gondoljatok bele,mivan ha meghalunk,mind az amit most hiszünk vagy bármi ami eddig fontos volt semmiválik,mink is ,az most lényegtelen hogy a család nemhagy el akkorsem mert kijár majd a sírodhoz jobbik esetben de akkoris,egyszerűen felfoghatatlan, bármit hiszel eltűnik, vajon milyen lehet amikor meghalsz nem érzel semmit és ennyi? Ennyi volt ? Beletudok bolondulni nem tudom ,hogy milessz akkor és hogy hogyreagál rá a családom , egyszerűen szar az érzés és valahogy megbélyegez ott belül.. Bárcsak lenne olyan aki visszajött a halálból,de most komolyan amit most irok csak úgy semmivévállik számomra ilyenkor belegondolok abba a ténybe ,hogy tényleg csak egyszer élünk és nincs értelme iskolába járni ,mivel abban az egy életben kell kitombolnod magad több nemlessz.. és nincs időd elpazarolni holmi iskolákra meg tanulásokra egész nap... ilyenkor az iskolák és ehhez hasonlók értéküket vesztik...



Ti hogyvagytok vele? Ahogy előbb is már leirtam borzasztó ez az érzés és nemtudom mit kezdjek vele.. Milyen lehet ?........


Köszi ha valaki válaszol



2014. dec. 29. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs suli--nincs jó munka. Nincs jó munka---nincs miből tombolni. Igen,kell elni de ahhoz kell penz is,tanulj csak es mellette bulizz,hidd el,Megéri!
2014. dec. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudod azert erzem igy mert beteg vagyok ésmár nincs sok hatra ,tudom hogy azvagyok mert mindennek utana neztem de nemtud rola senki eshat..
2014. dec. 29. 22:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen én is sokszor ezen járatom az agyam,és én már rég nem járok suliba...

Fogalmam sincs mit lehet tenni ezen gondolatok ellen,talán aki vallásos hívő ember annak könnyebb.

De én nem vagyok az,sokszor kényszeríteni kell magamat ,hogy csináljam a dolgom nap mint nap,mert ugyan már mi is az értelme?mikor bármelyik pillanatban vége ,végem lehet....persze sokan jönnek a dumával,hogy élni kell,és nem foglalkozni a halállal ,na de hogy nem lehet foglalkozni vele...?

2014. dec. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!