Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minden össze omlik körülöttem,...

Minden össze omlik körülöttem, nem akarok tovább élni. Vélemény?

Figyelt kérdés
Bárhogyis próbálkozom,bármennyire is akarom nemtudok meghalni,ne nézzetek hülyének nem vagyok kislány felnőtt nő vagyok 21 éves jó munka helyel mások szerint nagyon jó külsővel de mind hiába oda adnám az életem bárkinek egy idegen helyett is emghalnék ha kellene nem tartom értékesnek meguntam elég volt..csak a szüleimet sajnálom nem akarok nekik mégtöbb fájdalmat okozni Voltmár komolyabb öngyilkosságom nagyon megviselte őket..pedig nekem így jobb lenne nem akarom ezt az életet de nekik ezt nem mondhatom a gyerekük vagyok és fája nekik...hiába szedem a pszichiáter által felirt gyógyszerokat mégsem vagyok jól..mit gondoltok??? BE kattantam...????nagyon elvagyok keseredve :/

2014. dec. 22. 07:58
 1/10 anonim ***** válasza:

"21 éves jó munka helyel, nagyon jó külsővel "

Most akkor mi is a gond? Szó szerint minden adott ahhoz, hogy tartalmas, boldog életed legyen. Innentől CSAK rajtad múlik. Ha hagyod magad süllyedni akkor süllyedni is fogsz! Nem öngyilkosságon meg halálon kell agyalni, hanem megtölteni az életed olyan dolgokkal, amik boldoggá tesznek. Keress egy pasit, járj el szórakozni, utazz. Nem bogyók kellenek, meg pszichomókus. Azok nem fogják megoldani a problémáid. Keress célokat és valósítsd meg őket.

Csinálj egy bakancslistát. Írd össze azokat a dolgokat amiket mindig ki szerettél volna próbálni de féltél megtenni. És egyszerűen tedd meg őket. Ha már öngyilkosságon agyalsz akkor mi vesztenivalód van?

2014. dec. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pasiról hallani sem akarok,buliznisem szeretek...de azt még elfelejtettem írni,hogy ez nem mindíg van így ez hétről hétre változik van,hogy egyiknap jó kedvem van minden renben a másik naon meg össze szedek minden fále tablettát amit találok beszedem és lefexek aludni s közben kérlelem többet ne ébredjek fel
2014. dec. 22. 10:19
 3/10 anonim ***** válasza:

Bocs, de összeomlik, és munkahellyel.


Nem lehet,hogy egyszerűen pajzsmirigy-alulműködésed van? Az is produkál ilyen depresszióhoz hasonló tüneteket. Ezt is meg kellene nézetni.

2014. dec. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, ezt hívják mániás depressziónak, ahol változik az ember hangulata, hol jól érzi magát, hol teljesen maga alatt van. Nincs senki, aki kirángatna ebből? A gyógyszereket kellene szedned, és sokat kint lenni a szabadban, sokat kellene kirándulni, ha tudsz korcsolyázni, azt is tehetnéd, vagy bármilyen más sportot a szabadban, fussál például, ha eddig nem tetted, akkor eleinte csak kocogjál, az a boldogsághormont előhozza.
2014. dec. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Depreszióra kezelnek szedek anti depreszánsokat,altatót és a düh rohamaimra is egy gyógyszert...a psichiáterom azt mondta már kigyógyultam a depreszióból,de szerintem nem.Tudok korcsolyázni szeretekis gyerek koromtól csinálom de a munka melett nincs időm csak aludni
2014. dec. 26. 01:48
 6/10 anonim ***** válasza:

Vidiripi


A munkádon kívül csinálsz bármi mást is az életedben? Meg az öngyilkossági kísérleteken kívül?

Rendszeresen találkozol a szüleiddel vagy csak hébe-hóba?

2014. dec. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Keress fel egy másik pszichiátert, lehet, komolyabb kezelésre van szükséged.
2014. dec. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Velük lakom így minden nap találkozom,beszélek velük..nemugykell elképzelni,hogy minden nap öngyilkos próbálok lenni..a munka melett csak alszom
2014. dec. 27. 20:27
 9/10 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Pedig valami mást is kellene csinálnod a munka mellett. Gondoltál ezzel kapcsolatban valamire?

2014. dec. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Rossz az életfelfogásod. A gyógyszerek nem biztos, hogy ebben segítenek.... Miért nem érzed értékesnek magadat?
2014. dec. 31. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!