Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nincsenek barátaim a rokonaim...

Nincsenek barátaim a rokonaim nem foglalkoznak velem és babát várok egy olyan embertől aki már rég nem szeret!Mitöl lehetnék boldog?

Figyelt kérdés
2008. aug. 18. 18:31
 1/4 anonim válasza:
100%
Hidd el a kisbaba nagyon sok örömet fog okozni ha megszületik,csak rád számithat,meglátod boldog leszel vele és már nem leszel egyedül.Nem tudom hány éves vagy de új párra is lelhetsz,nem szabad elkeseredni.Ha néhány jó szóra vágysz vagy nincs kitől tanácsot kérni irj privit
2008. aug. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól lehetsz boldog, hogy a kisbabádat hordod a szíved alatt, aki mindenkinél jobban fog szeretni téged, és aki nem tudna élni nélküled! Majd meglátod, ha megszületik, másképp fogod látni a dolgokat! Szeresd őt már most is, mert szerintem pont amiatt kellett megfogannia, hogy téged boldoggá tegyen!
2008. aug. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
egyet ertek az elso meg masodik iroval,pont ezt akartam en is irni, hogy a baba fog majd oromet szerezni miutan megszuletik. annal nagyobb orom nincs mint a sajat gyerek. ne legy szomoru, majd meg latod hogy egyszer minden jora fog fordulni es te leszel a legboldogabb ember a vilagon. csak fel a fejjel.
2008. aug. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Keress magadnak apró célokat, amiket elérve lehet némi sikerélményed. Pl. sikerül összedobni egy jó kaját, olcsón tudtál megvenni valami szükséges dolgot, sikerült kivirágoztatnod valami növényt, írtál egy jó hsz-t egy netes fórumba, stb, attól függően, hogy milyen dolgok szerepelnek az életedben. Nekem a kertészkedés a hobbim, a nagyobb munkákra egy hétig készülök, és a végén jó érzés, hogy sikeresen megcsináltam. Mindig kell lenni valami apró célnak, 1-7 napra előre, hogy ne legyen üres a napom.

Ilyen apró örömök fognak átsegíteni a hullámvölgyeken, amíg nem találsz egy új pasit, vagy barátokat.

Mindenkinek vannak ilyen apró céljai, az nem nagyon fordul elő a világban, hogy valaki olyan rohadt boldognak érzi magát a sima folyású élete miatt.

2008. aug. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!