Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Úristen mit tegyek?

Úristen mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan hülyén érzem magam. Egy haverommal aki fiú sétáltunk a duna parton aztán megálltunk és leültünk egy padra ő meg átkarolt. Ez ön magában nem furi mert sokszor csinál ilyet de aztán felém hajolt azt hittem csalk meg akar puszilni de meg csókolt én meg ellüktem és elszaladtam. Ez normális? Én még sosem csokolóztam ez is csak egy szájrapuszi volt de én ettől is megijedtem nem álltam készen vagy csak meglepődtem. Én nem vettem észre hogy tetszenék neki de lehet hogy többet szóba sem áll velem. Légyszi segìtsetek!

2014. dec. 30. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:

azért mert szeret elzavarod és ott hagyod?

na jó biztos zavarba jöttél, de akor is...

2014. dec. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Zavarba jöttem merzt kicsi korunk óta ismerjük egymást volt hogy egyágyban aludtunk. Neki panaszkodtam, neki mondtam el kibe vagyok szerelmes, de így hogy vissza gondolok ő mindig csak biztatkott de most iszonyúan érzem magam de fogalmam sincs mit tegyek.
2014. dec. 30. 12:50
 3/6 anonim ***** válasza:
De te szereted ôt?
2014. dec. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit érzek valamennyire viszolygok a dologtól de egyrészem viszont mindennél jobban szeretné,nem tudom mit tegye k. Egész nap hívtam, én most legszivesebben felpofoznám magam csak az a baj hogy ezen már semmi sem segít. Nem tudom hogy szerezzem vissza:'(:'(:'(:'(
2014. dec. 30. 14:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, hogy ne haragudjon, hogy elszaladtál, téged nagyon meglepett a közeledése, de te jobban szeretnéd, ha továbbra is csak barátok lennétek - mert látom, hogy nem vonzódsz túlzottan hozzá.
2014. dec. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem eről van szó csupán furcsáltam a dolgot,mert volt idö mikor nekem is tetszett de ő vissza utasított és ezért nem értem. De igazábol en is örülnék ha összejönnénk mert attól ugyanúgy arátok lennénk. em
2014. dec. 31. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!