Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy boss ds-1 distortion...

Van egy boss ds-1 distortion pedálom és a comboba már alapból bevan építve egy overdrive akkor a hogy kössem úgy hogy tudjak boostol (szóval hogy a distortion az ovirdrive elé kerüljön)?

Figyelt kérdés
és szerintetek mi sül ki belőle ha distortiont kötöm az overdrive elé?

2014. dec. 31. 01:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi a kérdés. Ha a kombóban van az overdrive, akkor ha rákötöd a Boss-t a bemenetre, csak elé kerülhet.
2014. dec. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát csak simán beszúrod... gitár->pedál->kombó.. de én nem igazán hallottam még ilyesmiről.. nekem pl ha bekapcsolom a kombón lévő distortiont és a pedált akkor össze vissza recseg. Bár lehet h gyenge kombós overdrivenál még tűrhető.. de különben is mi értelme lenne... de azért próbáld ki, kisérletezni nem árt (csak azt nem értem, te ezt gyakorlatban még ki sem próbáltad?)


Am ha nagyon fontos a boost, akkor vegyél olyan pedált (pl metal muff)

2014. dec. 31. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
...Vagy egy sima booster pedált. Egyébként én se teljesen értem a kérdésed...
2014. dec. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán kösd csak be elé! Ha túl sok a gain, és összeomlik a hangkép (kásás recsegéssé válik), akkor a pedálon vegyél vissza belőle, meg a levelből is! Lehet játszani az arányokkal.
2015. jan. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Bár lehet h gyenge kombós overdrivenál még tűrhető.. "

Minden torzító boostolhato. Ha a tied recseg,zúg, akkor vagy szarul állítod be a cuccaidat,vagy egy fő s az egész rendszered.

A plexi.et 2boosterrel tolom, egy TS-el,ami a magasakat emeli szólóhoz, meg egy mxr line boosterrel,ami a mélyeket tolja meg. A kettő együtt pedig a zúzó rythm hangképem. És nem zúg,nem gerjed...

2015. jan. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!