Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki le tudná nekem fordítan...

Valaki le tudná nekem fordítani a következő mondatokat? (angolról-magyarra)

Figyelt kérdés

- "I take all that I see. It's a ruler's prerogative to torture his conquests. Endlessly escalating to a dead end. Fall until you can fall no further, and cry."


- "……I hadn’t thought that such a thing as a ‘special existence’ existed in this world."


-"Why are you shivering? All you have to do is seek me out. I’ll teach you over and over until you know me intimately. Feel me from head to toe. Seek me, heart and soul. You belong to me."


-"The pure-blooded veil shreds. The mouth drains the vessels. I will let you belong to no other. No matter how you struggle, you will not escape from my arms again."



2014. dec. 31. 16:23
 1/2 anonim válasza:
100%

Elveszek minddent, amit látok. Az uralkodó előjoga, hogy megkínozza a legyőzötteket. Végtelenül fokozva egész a halálig /?/. Csak addig zuhanj, ameddig zuhanhatsz, ne tovább, és sírj.

Nyers fordítás, bocs.

Nem gondoltam, hogy egy olyan dolog, mint a "különleges megnyilvánulás" létezhet ebben a világban.

Furcsa a fordítás, furcsa az alapanyag. - átdolgozást igényel

Miért reszkettek? Csak annyit kell tennetek, hogy megkerestek. Addig tanítalak újra, és újra, míg el nem ismersz. Érezz engem tetőtől talpig. Keress, szívet, és lelket. Hozzám tartozol


A tiszta vérrel borított fátyol foszlányai. A száj az edényre tapad /iszik na!/. Nem engedem, hogy máshoz tartozz. Nem számít, hogy küzdesz, nem engedem, hogy mégegyszerelszökj tőlem.

2015. jan. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a fáradozást :D
2015. jan. 2. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!