Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell Minecraft 1.8.1-es,...

QubeX kérdése:

Hogy kell Minecraft 1.8.1-es, eredeti szervert készíteni könnyen, lehetőleg Hamachi nélkül?

Figyelt kérdés

Kérlek ne írjatok olyan commenteket hogy:

-Nem tudsz helyesen írni

-...Meg még ilyenek...

+Kérlek mondjátok meg hogy tud följönni más is.

Köszönöm a válaszotokat :)



#Minecraft szerver készítés könnyen
2015. jan. 2. 00:10
 1/3 Reichart Alexandra válasza:
én is ezt kérdeztem de senki sem írt :(
2015. jan. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 2xSü ***** válasza:

Pont úgy kell, mint bármilyen verziójú Minecraft szervert.


Azért nem születnek ilyen jellegű kérdésekre válaszok, mert:


1. Jó kellene ismerni a hálózat működését: internet, helyi hálózat, rotuer, NAT, stb… Ezek alapján kell beállítgatni a routert, hogy az adott gép kívülről is látszódjon az adott porton, hogy a router a beérkező adatcsomagokat a megfelelő belső hálózati gépre juttassa. Minden routernek más a beállítási felülete, és más lehet ennek a beállításnak a neve is, így nem lehet azt mondani, hogy ide kattints, ezt írd be. Ilyenkor általában jön egy válasz, hogy „nekem ilyen és ilyen routerem van”. Nagy valószínűséggel nem ismerem az adott routert, tehát nem fogom megmondani neked, hogy hova kattints, mit írj be. Ezt neked kell megtalálnod, nézd meg a router kézikönyvét, de ehhez meg tudnod kell, hogy mit keress benne. Informatikai szakismeret nélkül ez némileg nehézkes.


2. Amúgy meg kismillió leírás, videó van a témáról. Fogd meg a Google-t, és keresgélj.

2015. jan. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tunderkeist v. Panna válasza:
Ha igazán igazit szeretnél akkor SAJNOS venni kell!
2015. márc. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!