Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha már most...

Mit csináljak ha már most nagyon izgulok a felvételi miatt? (többi lent)

Figyelt kérdés

Amint rá gondolok elkezd görcsölni a hasam és nagyon izgulok? Milyen tippeket tudnátok adni , hogy nyugodtam legyek , esetleg jobban sikerüljön a teszt?

A válaszokat előre is köszi :)



2015. jan. 2. 14:36
 1/4 anonim válasza:
Nekem nincs tippem erre. Én is rohadtul izgulok, ha ez megnyugtat. :D
2015. jan. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BVBfaan válasza:
Én is nagyon izgulok ha ez megnyugtat :'D De nekem sincs semmi ötletem..2 hét és megírjuk..
2015. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én tavaly írtam a felvételit... és ilyenkor nagyon izgultam, és görcsölt a hasam, ha rágondoltam, enni sem tudtam... :D

Aztán a felvételi előtti napon úgy keltem fel, hogy akármi lesz másnap, én akkor is teljesen normális napot tartok. Bementem a suliban, a barátaimmal voltam, aztán versenyre mentem. Este kicsit rámtört az izgalom, de este korán lefeküdtem. Reggel már csak féltem picit. De amint beléptem az épületbe, ahova akartam menni és ahol írtam, plusz bekerültem, már tudtam, mit akarok, bejutni oda, ahova szeretnék.Ez volt a legnagyobb célom.

Oké, ez hosszúra sikerült lehet... de remélem segít.

Mert... gondolj arra a sulira, ami a legnagyobb álmod, a célod, képzeld el, ahogy már odajársz, és nincs rajtad ez a teher.

Közben olvasgasd át a jegyzeteid vagy a feladatlapokat, oldj meg még párat. De ne stresszelj rá. Megtettél mindent, gondolom, és csak ismételj nyugodtan.

Aludj sokat.

Igyál forró kakaót fahéjjal és mézzel.

És nyugi.

:)

2015. jan. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ugyan nem én írtam ki a kérdést, de köszönöm utolsó a tanácsaidat :)
2015. jan. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!