Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan alkalmazás telefonra...

Van olyan alkalmazás telefonra, amivel/amiben lehetne akár könyvet írni és nem fizetős? Többi lent

Figyelt kérdés

Tudom...talán badarságnak hangzik, hisz egyeskeben felmerülhet a kérdés, hogy miért nem sz.gépen vagy tabon vagy hasonló :D Röviden ezekre az lenne a válaszom, hogy azért mert a telefon az mindennapos használat alatt áll...gondolom ezzel sokan vannak így :D ...na meg azértt is, mert ezt titokban szeretném véghezvinni....nem mintha bárkit is érdekelne vagy hasonló xD A lényeg, hogy én értem mit akarok szóval hatalmaaaaaas segítsëg lenne valami erre megfelelő vagy hasonló alkalmazás ^^

köszi előre is :3



2015. jan. 2. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Az irashoz nem eszkoz kell, az irashoz gondolatok kellenek.
2015. jan. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hat koszi...szerinted ha nem volna gondolatom, akkor le akarnám jegyezni..a semmit??! '-.-

De attol hogy vannak gondolataim, masok nem fogjak megtudni egyszer ha nrm irom le...marpedig nem lehet tudni h mit irnek le es hogy milyen hatassal lenne az emberekre.

Azett nem jo ha az ember mindent a fejeben tart..ige tudom el lehet ondani masnakbeszelgetni rola...de en ugy erzem hogy nekem nem arra van szuksegem h ezt kibeszeljem magambol hanem, hogy leirjam....de azert kosz

Pacsit ra ;)

2015. jan. 2. 16:14
 3/4 anonim válasza:
Nézz szét a Google Play-en napló vagy diary keresett szavakkal és arra kiad pár olyan alkalmazást amit ingyen le tudsz tölteni és írhatsz bele... De ne várj tőlük, hű de nagy csodákat.
2015. jan. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sima jegyzettömb is megteszi hemingway
2015. jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!