Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez meg mi a franc lehetett?!

Ez meg mi a franc lehetett?!

Figyelt kérdés
Úgy egy éve történt. Valamin nagyon ki voltam akadva, ezért dühösen bementem a szobámba. Haragutam a világra, ezért még az ajtót is bezártam magam után. Leültem és csak sírtam. Egész este zokogtam. Egyszeribe valami fura zajt hallottam a szobám másik feléből. Felnéztem, és valami fura árnyékot láttam. Egyből abbahagytam a sírást. Nagyon megijedtem. Úgy 10 másodpercig volt ott, aztán eltűnt. Megfagyott bennem a vér. Mozdulni sem mertem. Kis idő múlva megint megjelent, de most elindult felém. Ez alig 2 másodpercig tartott, aztán megint eltűnt. Ilyent én még nem láttam. Mi lehetett? Szellem? Esetleg démon? Vagy én őrültem meg?! Nem nagyon hiszek az ilyesmikben, de most tényleg nagyon beparáztam. Szerintetek? :0 :$
2015. jan. 2. 16:34
 1/1 anonim válasza:

Faker volt az.

Megint jött tryhardolni a kvaanyját.

( https://www.youtube.com/watch?v=pvK7vPmEFzc )

2015. jan. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!