Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi a franc lehetett?

Ez mi a franc lehetett?

Figyelt kérdés

Ma reggel keltem fel és amikor kinyitottam a szemem,az ajtónál láttam valamit elsurranni.Gondoltam biztos csak azért van mert képzelődöm,de utána az ajtónál volt egy nyaklánc leejtve!Gondoltam hogy valaki a házban(kollégium)szórakozik velem,de utána eszembe jutott hogy tegnap elmentek koncertre én meg azért nem mert rosszul éreztem magam.Amikor megnéztem a nyakláncot valami fura betűféleségeket vettem észre rajta valami ilyesmi: [link]

Kb egy órája hazajöttek,vártam neme kérdezgetnek hogy volt e valami fura,(aki ilyet csinál utána kérdez hogy észrevették e)de semmi!Én végül kérdeztem és azt mondták hogy tegnap még mielőtt elmentek volna kicsit ittak és azzal a szellem idézős táblával(nem tudom a nevét)baromkodtak!Persze jót röhögtek ők is de amikor megmutattam a nyakláncot,akkor meg biztos vettem!Igaz hogy kora reggel ilyen boltok sehol nincsenek nyitva!Szerintetek mi az amit láttam és mik ezek az írások?



2012. aug. 24. 11:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%

És mégis, miért nem fotóztad te le saját magad a nyakláncot?

A szellemek ritkán hordanak nyakláncot.

2012. aug. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csupán azért mert tegnap a vadbarmok eltörték a fényképezőt!
2012. aug. 24. 11:56
 3/16 anonim ***** válasza:
38%

Ó, hát persze. Tudod, hogy ki hiszi el.

Itt ül mellettem egy reptoid. De pont le van merülve a fényképezőm. Azért elhiszitek?:(

2012. aug. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Mercer válasza:
huh...
2012. aug. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Hanka-tan válasza:
35%
Lehet hogy valaki tényleg szórakozik veled, mert ez a nyakláncos dolog nem jellemző paranormális jelenség. Szerintem sokat segítene ha valahogy megtudnád fejteni a jeleket, vagy legalább kiderítenéd hogy milyen írás. (pl. egyiptomi,szuhaéli stb.)Próbálj meg valami gonoszűző technikát, vagy ilyesmit. A barátaidnak viszont mond meg, hogy szellemidézéssel ne "baromkodjanak"! Könnyen nagy baj lehet belőle, ha sikerül megidézni valamit. Legtöbben ezt nem veszik komolyan és aztán szarnak rá hogy vissza is küldjék (ami sokkal nehezebb mint előhívni).
2012. aug. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Fotózd le valahogyan a nyakláncot, és mondj el többet az esetről, különben ezt csak egy egyszerű trollkodásnak hihetjük.
2012. aug. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Addig letojom az egészet amíg nem lesz belőle baj.
2012. aug. 24. 12:29
 8/16 anonim ***** válasza:

De tényleg, csak egy fotót a láncról.

Lécci

2012. aug. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Biztos szméagol látogatott el hozzád, mert oda akarta adni neked a drágaságot, csak a végén meggondolta magát, mert szégyellős volt, így hát csak ott hagyta neked.
2012. aug. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
A Nyári Mikulás!!
2012. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!