Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikell ahoz hogy be fussak...

Mikell ahoz hogy be fussak mint énekes?

Figyelt kérdés
Hang meg van és a stílus és csak egy a probléma nincs pénzem hogy el menjek stúdiókba. Én meg nem értek hozzá csak az énekléshez és a tánchoz.

2015. jan. 2. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Készíts videókat,tedd fel őket youtube-ra..oszd meg facebookon:)
2015. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg a magyar nyelvhez sem értesz. Biztosan a pénz hiányzik ahhoz is. Ha itt kérdezősködsz, akkor 100% biztonsággal ki lehet jelenteni, hogy semmi esélyed nincs.

Aki valóban énekes akar lenni az énektanárhoz jár, tanul szorgalmasan.

2015. jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1. válaszoló köszönöm. :) 2. válaszló. Lehet igazad van de lehet nem.. Amikor éneklek fel szabadulok mitn ha egy olyan világba lennék ahol csaupa boldogság minden. Én nem a pénz és a csillogás miatt akarok énekes lenni. azért mert imádom csinálni szeretem látni az emberek arcán hogy mosolyognak.. Nem ismersz engem ez itt a baj.. de ha alapbol így álsz hozzá jobb is. :) Köszönöm.! :)
2015. jan. 2. 17:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Borzalmas a helyesírásod. És ellent mondsz önmagadnak.

A kérdésben még a befutás módját feszegeted, most meg azt írod, hogy az nem fontos.

A magad örömére fahangon is énekelhetsz.

Nézd meg a casting-showkat. Több tízezer jelentkező mind meg van győződve arról, hogy nagy tehetség. Közben kutyaütő.


Azért írom, hogy ha itt kérdezősködsz, akkor esélytelen, mert ha valóban az éneklés lenne a szenvedélyed, abban vagy jó, akkor evidencia az, hogy mit kell tenned.


Egy repülőmérnök sem itt érdeklődik, hogy most balra vagy jobbra?


Énektanárhoz kell elmenned, hallgasson meg. Ha nem hajt el azonnal, akkor tanulj nála énekelni klasszikus zenét, s hangszeren is tanulj játszani. Mondjuk zongorán.

2015. jan. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék most e miatt az ártatlan kérdés miatt vitatkozni. És amugy is teljesen egyetkell veled értsek. Csak aza baj hogy ahol én lakom ott nincs ének tanár. És bocsi a helyes írásomért de se olyan nagyon tanult ember vagyok csak egy éretségim lessz jövőre ha össze jön. :) De témát se szeretnék váltani De igazad van :)
2015. jan. 2. 18:06
 6/6 anonim válasza:
Előszöris kérd ki a hangoddal kapcsolatban mások véleményét.. Aztán szerinted mi a tökömre van az X-faktor meg az ilyesmik? Jelentkezz nem számít ha kiperegsz egy idő után de aki ott elér helyezést vagy valameddig bent van és tényleg jó a hangja az be tud vele futni.
2015. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!