Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Filmrajongók, kérhetek egy...

Filmrajongók, kérhetek egy "kis" segítséget?

Figyelt kérdés

Sziasztok:) Régebben láttam egy filmet, de nem tudom a címét, se azt, hogy kik játszanak benne, de szeretném újra megnézni..:D

Egy srácról szól, aki képes visszamenni a gyerekkorába és megváltoztatni a múltját. Van két barátja, egy fiú és egy lány, akik testvérek. A lányba később szerelmes lesz. Pár jelenetre emlékszem belőle. Például, hogy a barátai apja videót csinál róluk meztelenül a pincéjükben titokban. Szóval a pasi elég pedofil.. Arra is emlékszem, hogy a srácnak kiskorában volt egy kutyája, akit pár másik srác beletett egy zsákba és felgyújtott(azt hiszem így volt). Valami olyanra is emlékszem, hogy a srác egyszer azért megy vissza a múltjába, hogy megmondja a barátai apjának, hogy a lány helyett a fiút kéne verni. Ebbe a fiú bele is őrül és felnőttként agresszív lesz.. Talán még az is van benne, hogy a srác börtönbe kerül.. Meg valami olyanra emlékszem(nem biztos hogy ebben a filmben van:D), hogy a srác gyerekként pár másik gyerekkel egy bombát tesz egy postaládába, egy nő és a kisbabája pedig felrobbanak vele.. Ezt a tettét(ha egyáltalán ő csinálta) megváltoztatja. Azt hiszem a lánynak felnőttként megkéri a kezét(talán:D).

Hát...aki ebből meg tudja nekem mondani ,hogy melyik filmet láttam, akkor le a kalappal előtte:D

Előre is köszönöm a válaszokat és azt, hogy egyáltalán elolvastátok..:D



2015. jan. 2. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pillangó hatás szerintem.
2015. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igeeeen!! Most néztem meg az előzetest és ez az. Nagyon szépen köszönöm!!!:D
2015. jan. 2. 21:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt hittem ölelés is jár... De azért szívesen! :)
2015. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!