Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen idegesitőek az...

Miért ilyen idegesitőek az emberek? Mit lehet nekik erre mondani?

Figyelt kérdés
Rohadtul unom már,hogy mindenki "leemóz",hogyha szeretnék egy fekete ruhát,vagy ha a kedvenc színem a fekete,vagy akármi... Nagyon idegesitő,ráadásul ezeknek az embereknek halvány lila gőzük sincs arról,hogy mi az az emó,csak mivel minden kis tinicske ilyen kis félrenyírt hajjal és csőnadrágban futkározik az utcán,mindenki,aki csikos,kockás,színes,fekete dolgot vesz fel,az már rögtön el van ítélve emónak...ráadásul azt kérdezik: "mivan,ímósvagy?" már unom a magyarázkodást is,amit ugye nagyívben legtöbbször le is sz-arnak,úgysem hiszik el...
2010. febr. 4. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek! Nálam is ez van, ha kockás cipőt vagy szegecses övet merek húzni. Mer hogy az "emós"...

Nekem erre csak sablonválaszaim vannak, mint h "Miért lennék?"... Tehát segíteni nem tudok...

2010. febr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Mert úgy érzik, hogy kötelességük ezt mondani, ha már egyszer mások is fikázzák az ilyen öltözködést.
2010. febr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de én fel sem veszek olyan szarokat,épp ez az...
2010. febr. 5. 12:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is elég gáz, engem csupán az oldalt frufrus hajam miatt szoktak leimózni, meg mert van pár pöttyös színesmintás cuccom, amit fekete alapcuccokkal veszek fel.... Kezdjük úgy, hogy ennek max. az oldalt frufruban van köze az emohoz XDXD. Elég szánalmas az, hogy ha nem tudod, hogy konkrétan mi jellemzi ezt a "stílust", akkor nem sütöm rá másra, hogy ő biztos ez meg az.... ugyanez van a rockerekkel is amugy XD.

Idegesit engem is, de nem az én bajom, hogy ilyen ütődött emberek vannak köztünk. :D

2010. febr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell vele foglalkozni.Igen,velem is így van.Van oldal fufrum.Már le vagyok emózva(y)

Ezt csak azért mondják,mert látták a TV-ben,hogy az emoknak ("emósoknak" xdd) a szemükbe lóg a hajuk,de többet semmit sem tudnak.....és már beszólnak.Én ezért csatolom oldalra a fufrum és csak néha engedem ki.

Ne törődj velük : )

Vagy pedig változtass az öltözködéseden,amit nem ajánlok...más véleménye miatt miért változz meg?Légy önmagad.Azt vedd fel ami neked tetszik : D

2010. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem van egy pólóm, amin színes magnókazetták folynak le, és egyből megkaptam, hogy emós vagyok.

Korábban nagyon tetszett egy frizura, amit egy fodrászati magazinban láttam, lényeg, hogy féloldalasra volt nyírva a nő haja, de nem úgy, mint az emósoké. De pont emiatt nem csináltattam meg.

Egyik ismerősöm ska zenét hallgat, kockás kendőt és cipőt hord, és ő is le lett emóskozva.


Az emberek többsége ostoba, sok mindennek utána sem jár. Így gondolják azt, hogy emós, aki szereti a feketét, perverz, aki az animét, fejlődésben visszamaradt, aki mesekönyvet olvas.

2010. ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

teljesen ugyanebben a helyzetben vagyok.

osztálytársaimtól nap mint nap megkapom, hogy emós, gondolom nem láttak még szemceruzát, meg frufrut.

2010. máj. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!