Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Filmek amiktől garantált a...

Filmek amiktől garantált a sírás? Nagy szükségem lenne rá.

Figyelt kérdés

Na szóval.. Tudom rengeteg ilyen kerdés van már fenn és igen mindet végig olvastam, majdnem mindend filmet megnéztem.. Szép volt mind de semmi sírás.. Meg el sem érzékenyültem. Én viszont sírni akarok.. Valami szomorú romantikus filmet keresnék inkabb ( nem muszáj romantikusnak lennie csak sirja tőle...) Nagyon rossz amikor mindenki sír melletted de te meg se hatódsz... Szóval most egy olyan filmet keresek amitől garantàltan el sírom magam..

Előre is köszi.



2015. jan. 3. 11:44
 1/3 anonim válasza:
Csillagainkban a hiba :)
2015. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szép volt demég el sem érzékenyültem
2015. jan. 3. 21:32
 3/3 anonim válasza:
Dettó így vagyok egyszerűen nem bírok sírni semmin, egyetlen kivétel van, a Hacsiko, a leghűségesebb barát. Na azon elsírtam magam, de a Csillagainkban a hibán én sem sőt máson sem mondom ez z egy film volt a kivétel.
2015. jan. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!