Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nikon 35-80mm 1.4-5.6 D...

Nikon 35-80mm 1.4-5.6 D objektív kompatibilis újabb Nikon fényképezőgépekkel? Tehát pl Nikon D3100/D3200 stb.

Figyelt kérdés

2015. jan. 3. 12:54
 1/6 anonim válasza:
Kompatibilisnak kellene leni mivel a Nikon ugy csinálta hogy a oreg objektivok is kkopatibilisek a uj gepel de ha nincs az oreg objektivban motor akor Nikon D3100/D3200 nem fog elesiteni mert ezekben a geoekben nics beépítet motor
2015. jan. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Szerintem van benne, úgyhogy megnyugodtam. :D
2015. jan. 4. 09:39
 3/6 the hermit válasza:
Nem lesz autofókuszod, mert nincs abban az objektívben motor. Ha jól emlékszem, motor csak az újabb, AF-S jelzésű optikákban van.
2015. jan. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hmm, értem. Köszönöm! :)
2015. jan. 5. 09:33
 5/6 anonim válasza:
De ha jobban elolvastatok volna amit irtam akor latatok volna hogy az utolso eloto sorban benne van hogy nem fog elesiteni tehat nem.lesz benne autofokuz
2015. jan. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Erre amúgy az van írva hogy Nikon AF Nikkor. És bár nem igazán értek még hozzá, de szerintem ebben is van már autofókusz. Mert ha valamire rázoomolok, és megnyomom a gombot, akkor automatikusan ráfókuszál a tárgyra.
2015. jan. 6. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!