Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a vélemenényetek erröl?...

Rotweiler kérdése:

Mi a vélemenényetek erröl? Elektrosokk? Megcsináljam?

Figyelt kérdés
Én 18 éves vagyok ,és lány, és egy betegségem van és az az hogy nem merek beszélni vagyis elektiv mutizmus. És én akarok beszélni meg minden de valami nem enged belül, és ez kikészit. És gondolkodtam az elektrosokkrol hogy az segitene e???? Vagy nem ? Mert sok jot hallotam rola hogy megváltoztatja az embert ! És nemtudom hogy rajtam segitene e? Irjátok meg szerintetek segitene e vagy mit csináljak mert nekem ez igy nemjo :( és ez miatt depresszios is vagyok.. Köszi elöre is .
2015. jan. 3. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nehéz dolgod van, de az elektrosokk nem segítene.

Ha még nem nézted, lehet, hogy ezen az oldalon találsz olyan útmutatást, amivel megpróbálhatsz elindulni a nehézséged megoldásában:


[link]

2015. jan. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát jo. De ez egy szorongás és ugygondolom hogy ez a fejben van vagyis az agyba és az elektrosokk akkor lehet segitene .igy gondolom
2015. jan. 4. 03:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elektrosokk egy kissé idejétmúlt kezelési próbálkozás, amit már nagyon régóta nem gyakorolnak. Valószínűle azért, mert rájöttek, hogy nem igazán jó semmire, ellenben veszélyes és fájdalmas.
2015. jan. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De használják.apukám korházba dolgozik és ott használják és ott is volt ketto fiu akiket az elektrosokkal hoztak rendbe. És altatásba csinálják és nem ugy ha ébren van az ember
2015. jan. 5. 00:13
 5/5 samael0042 válasza:

[link]


Mielőtt döntenél ezt mindenképp tekintsd meg.

A problémádnak lelki oka van, nem fogja megoldani egy elektrosokk. Amit ehelyett okozhat, az viszont maradandó lehet.

2015. jan. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!